Ã–VRIGT / Diverse / Bestickuppsättning 17516072

nr 1751 6072

Bestickuppsättning

Ca 30 delar, rostfritt

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:28:04