ÖVRIGT / Diverse / Bestickuppsättning 17516072
nr 1751 6072
Bestickuppsättning
Ca 30 delar, rostfritt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:28:04
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)