ÖVRIGT / Diverse / Bestickuppsättning 17516072
nr 1751 6072
Bestickuppsättning
Ca 30 delar, rostfritt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:28:04
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor